Adventurent Logo
adventurent facebookadventurent instagramadventurent youtubeadventurent google

Opékačka u Habrůvky

Opékačka u Habrůvky

Jelikož bylo o víkendu hezké počasí a my měli dva dny volno, tak jsme se rozhodli vyzkoušet další plac bezKempu, kde bychom mohli nechat vyřádit děti, projít se po lese a večer něco opéct na ohni.
Jelikož se nám současně nechtělo cestovat příliš daleko, volba padla na Habrůvku - malou vesničku na hranici CHKO Moravský kras.

undefined

archiv Adventurent

Parcela se nachází u usedlosti s několika domy lehce odloučenými od zbytku obce. Je krásně na kopci, situovaná poblíž lesa, který je krásný na procházky, případně na cyklistiku. Na pozemku je houpačka, dětský domeček, pár postarších hraček a trampolína, která děti potěšila nejvíce. Skluzavka sice nebyla funkční, ale nějak jsme se obešli. Domácí nám nachystali i dřevo na oheň, tak bylo možné provést i první letošní opékání pod hvězdami.

undefined

archiv Adventurent

Poloha místa, umístění obytné plochy v mladém sadu s výhledem na les, ohniště, zázemí pro děti - to vše nás nadchlo a určitě se zde ještě někdy rádi ukážeme. Moc děkujeme za hezký večer!

Z tipů, co zde podnikat dále je možné doporučit spousty jeskyní rozmístěných v CHKO Moravský kras. My jsme konkrétně volili jeskyni Výpustek, která je od místa v Habrůvce vzdálená asi 6 minut autem a lze v ní absolvovat komentovaný okruh na cca 75 minut. Okruh se skládá z jedné poloviny z prohlídky vojenského bunkru postaveného v části jeskynního systému a v druhé polovině je již prohlídka samotné jeskyně. Nečekejte zde žádnou bohatou krápníkovou výzdobu – nepřežila vojáky, nicméně i tak je jeskyně zajímavá pro návštěvu.

Chcete si taky užít kempování na divoko? Rezervujte si náš skvělý campervan Volkswagen California!

Partneři

horokurzy
FYZIOSouL
webwise
blacksheep

Vyrazte v campervanu California Coast již brzy!

Rezervujte si své datum.

po
út
st
čt
so
ne